BİLET AL!

Gizlilik Taahhüdü ve Güvenlik Politikası

Bu internet sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve online bilet satın alma işlemlerinize iliskin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı Gizlilik Politikası'nda belirtilen şartlarla tanımlıdır. Bu internet sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz online billet satın alma hizmetinden yararlanmakla, Gizlilik Politikası'nda belirtilen şartları kabul etmiş sayılırsınız.

Internet sitemiz, bilet satın alacak festival katılımcılarının %100 güvende olabilmeleri için teknolojinin gerektirdiği tüm altyapı ve yazılım gereklerini tamamlamıştır. Site girilen bilgilerin güvenliği açısından "SSL" güvenlik sistemi ile korunmaktadır. Ayrıca sitemizin bulunduğu sunuculari firmamız uluslararası güvenlik açıklarını denetleyen firmalara periyodik olarak denetletilmekte ve site bakımları yaptırılmaktadır. Internet sitemize bırakmış olduğunuz bilgiler internetteki diğer kişiler tarafından görüntülenemez ya da paylaşılamaz.

Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir.

Sizin, internet sitemizi kullanarak bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Ayrıca, online billet satın alma hizmetinin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda hizmet talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağını hatırlatırız.

Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olmasi sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, eksik veya yanıltıcı bilgi vermeyiniz. Yanlış, eksik veya yanıltıcı bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep ettiğiniz online bilet satın alma hizmetinin geçerliliğini etkileyecektir. Böyle bir durumda, www.nilufermuzikfestivali.com sitesi ve festival organizasyonu hiç bir sorumluluk kabul etmez.